Prawo Podkategoria: Prawo

 • Komornik śląsk - Ernest Osicki »

  Wykonywanie orzeczeń prawnych w istotach o roszczenia pieniężne, przeprowadzanie egzekucji świadczeń niepieniężnych, takich jak: eksmisja, wprowadzenie w posiadanie, rozgraniczenie, spis inwentarza, opróżnienie pomieszczeń, odebranie rzeczy i inne. wykonywanie innych tytułów egzekucyjnych opublikowanych na bazie innych przepisów orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora, doręczanie zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń a także innych dokumentów za pokwitowaniem odbioru i sygnaturą daty.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zaufana kancelaria adwokacka Jaworzno »

  Jesteśmy kancelarią z długoletnim doświadczeniem. Chcemy, żeby nasza rzetelna obsługa prawna była najlepszej jakości oraz żeby wszyscy kontrahenci byli usatysfakcjonowani z naszej pracy i entuzjastycznie wracali do nas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb. Dbamy o nieustanne uzupełnianie wiedzy i umiejętności w celu zapewnienia naszym klientom najwyższego poziomu usług prawnych. W pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, dzięki czemu jako prawnicy zapewniamy klientom pełen komfort w realizowaniu swoich celów życiowych jak i biznesowych.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ckkp.pl »

  Mecenas Michał Koziorowski oferuje kompleksowe usługi prawne, Pan Adwokat ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno spraw dla osób fizycznych, jak także firm. Udzielana przez Pana Mecenasa pomoc prawna zawiera rady prawne, przygotowywanie opinii prawnych oraz reprezentowanie przed sądami i biurami.
  Profesjonalizm oraz indywidualne, rzetelne stosunek do jakiejkolwiek kwestii sprawia, że Kancelaria Adwokacka Michała Koziorowskiego cieszy się bardzo dobrymi reputacjami. Kancelaria zapewnia Klientom pomoc prawną z dziedziny prawa karnego i karnego skarbowego, rodzinnego, administracyjnego oraz z innych dziedzin prawa. Zatem jeżeli potrzebujesz skorzystać z pomocy prawnej to wybierz Kancelarię Adwokacką Michała Koziorowskiego.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

kancelaria (1), kraków (1), rozwód (1), śląsk (1), adwokat (2), komornik (1), częstochowa (4), radca prawny (1)

Prawo - nowa strona:

Adres: